Listwy ścienne poliuretanowe gładkie

Listwy ścienne poliuretanowe gładkie są ciekawą propozycją dla osób lubiących nieszablonowe rozwiązania w swoim wnętrzu. Tego typu sztukateria zapewnia mnogość ciekawych sposobów na wykończenie pomieszczeń w domu jednorodzinnym lub mieszkaniu. Sprawdź czy jest to koncepcja, która pasuje również Tobie…

Uniwersalność listew ściennych sprawia, że można je montować zarówno w nieruchomościach przepełnionych nowoczesnym stylem, jak również w pomieszczeniach nawiązujących bardziej do tradycji w architekturze wnętrz. Produkty tego typu cechują się szeregiem zalet, dzięki którym chętnie są wybierane przez klientów. Przede wszystkim ładnie wyglądają i skutecznie „przełamują” aranżację wnętrza, są łatwe w montażu i odporne na wszelkie uszkodzenia. W dodatku nie musicie się martwić, że elementy te będą podatne na działanie wilgoci czy innych naturalnych czynników – bakterii, pleśni czy grzybów. Wszechstronna gama modeli dostępnych u producentów powoduje, że tę sztukaterię łatwo dopasować do całego wnętrza, tym samym zapewniając mu gustowne i ekskluzywne wykończenie. Goście będą zachwyceni!

Listwy ścienne ozdobne wykończenie wnętrza

Listwy ścienne to ozdobne wykończenie wnętrza, które możesz stosować nawet w teoretycznie „trudnych” warunkach. Twoja pociecha uwielbia jeździć na rolkach w korytarzu? A może masz kota, który bez przerwy skacze po ścianach? Inwestując w listwy ścienne poliuretanowe nie ryzykujesz, że Twoja sztukateria listwy ścienne ulegnie szybkiemu zniszczeniu. Dzieje się tak, ponieważ komponenty te tworzone są z najwyższej jakości polimerów. Oznacza to świetną proporcję dużej wytrzymałości do niskiej wagi, co pomaga znacznie przy montowaniu produktu do ściany. Wystarczą w większości przypadków jedynie specjalistyczne kleje montażowe, dostępne w ofercie producentów sztukaterii. Na rynku znaleźć można listwy ścienne styropianowe, które również charakteryzują się nieskomplikowanym montażem.

Listwy wykończeniowe ścienne świetnie sprawdzą się w miejscach, w których chcesz wprowadzić różne kolory. Profile w sprytny i elegancki sposób podzielą duże powierzchnie na mniejsze części, co stworzy Ci dodatkowe możliwości aranżacyjne. Również same listwy są możliwe do swobodnego przemalowania, ponieważ z taśmy produkcyjnej schodzą w kolorze białym. Technologia ich wykonania pozwala jednak na malowanie farbami lateksowymi lub akrylowymi. Warto też zauważyć, że produkty wykonane z poliuretanu cechują się dobrą odpornością na działanie wody, a także olejów czy smarów. Dostępne są także profile typu flex o zwiększonej elastyczności, które świetnie sprawdzą się na półokrągłych ścianach, kolumnach czy krzywych płaszczyznach.

A może listwy ścienne LED?

Bardzo ciekawą propozycją dla miłośników sztukaterii są listwy ścienne LED. Dzięki zastosowaniu taśm z diodami, listwy ozdobne ścienne nadają wnętrzu jeszcze bardziej niepowtarzalnego charakteru. Zgaś duże światło w pokoju i zachwyć się ekskluzywnym widokiem LED-ów na Twojej ścianie! Zdecyduj czy najbardziej pasuje Ci białe światło o zimnej lub ciepłej barwie czy niesamowita gra kolorów…

listwy ścienne LED

Zaciekawił Cię artykuł? Podziel się z innymi!

DeathClaw

Robię fajne blogi z dużym ruchem :)

Dodaj komentarz

Zamknij menu