Listwy przysufitowe styropianowe montaż – listwy sufitowe zastosowanie

Listwy przysufitowe to jeden z najczęściej stosowanych elementów sztukateryjnych we wnętrzach. Przede wszystkim elementy te pasują do wysokich pomieszczeń, ale sprawdzą się również w niższych pokojach i nadadzą im eleganckiego charakteru. Listwy styropianowe sufitowe stwarzają gustowne przejście ze ściany w sufit, co optycznie powiększa pomieszczenie. Czołowe firmy produkujące sztukaterię w swojej ofercie posiadają setki wzorów, dlatego profile sufitowe łatwo dopasować do nieruchomości utrzymanych w różnych stylach.

Listwy sufitowe ozdobne

Listwy sufitowe ozdobne w piękny sposób łączą ścianę z sufitem i przywodzą na myśl wykończenia znane z wytwornych pałaców. Efekt jest szczególnie imponujący jeśli zdecydujemy się na modele wyposażone w ornamenty. W ofercie producentów znajdują się jednak również bardziej futurystyczne wzory, które można zestawiać z nowoczesnym wystrojem.

Listwy sufitowe ozdobne

Listwy przysufitowe styropianowe

Wydawać by się mogło, że listwy przysufitowe styropianowe nie są towarem najwyższej jakości i szybko mogą ulec uszkodzeniom. Jednak dzisiejsza technologia pozwala wytwarzać komponenty o dużej wytrzymałości, a przy tym również o niskiej wadze. Liderzy rynku sztukaterii używają jako bazy styropianu EPS 200, który charakteryzuje się ogromną wręcz odpornością. Dodatkowe użycie tynku sztukatorskiego z domieszką kruszywa kwarcowego powoduje, że listwy ozdobne sufitowe są niezwykle wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne, ale również na mikrourazy oraz działanie bakterii, pleśni, grzybów i wilgoci. Tego typu sztukaterię można montować również w pomieszczeniach o dużej wilgotności, czyli w łazience i kuchni.

Listwy przysufitowe styropianowe

Jeżeli zastanawiacie się nad zakupem listw sufitowych styropianowych, to śmiało możemy polecić Wam to rozwiązanie. To jeden z flagowych elementów sztukaterii, który świetnie wygląda i jest bardzo łatwy w montażu. Z pewnością będziecie zadowoleni z końcowego efektu.

Zaciekawił Cię artykuł? Podziel się z innymi!

DeathClaw

Robię fajne blogi z dużym ruchem :)

Ten post ma 2 komentarzy

  1. Ja polecam bardzo sztukaterie sam ostatnio kupiłem elementy na decorsystem.com.pl i jestem bardzo zadowolony

    1. Bardzo nam miło 🙂

Dodaj komentarz

Zamknij menu