Sposób na ukryty karnisz w salonie

Sposób na ukryty karnisz w salonie jest wbrew pozorom bardzo prosty. Wystarczy do tego sztukateria od firmy Decor System, czyli autorski projekt – specjalna zabudowa karnisza. Wiele osób lubi firany i zasłony jako sposób na zapewnienie prywatności i zacienienia w lokalu, lecz nie każdemu odpowiada wygląd karniszy. Czy miłośnicy bardziej tradycyjnego sposobu zasłaniania okien zmuszeni są więc z nich rezygnować? Niekoniecznie. Wystarczy użyć komponentów od Decor System, które charakteryzują się bardzo dużą wytrzymałością, niską wagą i atrakcyjną ceną. Wszystko dzięki nowoczesnej technologii wykonania produktu oraz dbałości o najmniejsze szczegóły. Do produkcji swojej sztukaterii firma wykorzystuje najtrwalszy rodzaj styropianu EPS 200. W połączeniu z powłoką z żywicy i kruszywa kwarcowego, klient otrzymuje niezwykle wytrzymały komponent, który służyć będzie przez kilkanaście lat.

Ukryty karnisz w suficie

Zapewne zastanawiacie się co należy zrobić, gdy zdecydujemy się na ukryty karnisz w suficie. Gdy już zamówimy niezbędne do krycia elementy sztukateryjne, należy przejść do montażu. Ten jest bardzo prosty i może poradzić sobie z nim nawet jedna osoba. Wszystko ze względu na lekkość produktów. Kryty karnisz stworzysz przy pomocy kleju montażowego, który również jest dostępny w sklepie ze sztukaterią. Zalecamy więc kupować wszystko od razu, by doszło do Was kompletne zamówienie i by od razu przystąpić do prac. Dodatkowym atutem komponentów Decor System jest możliwość przemalowania ich na dowolny kolor. Wystarczy do tego użyć farb do wnętrz bez dodatku rozpuszczalników.

Jak zrobić ukryty karnisz w suficie

Ukryty karnisz jak zrobić?

Ukryty karnisz jak zrobić? – to jedno z pytań, które od czasu do czasu spływają na naszą skrzynkę mailową. Dzięki Decor System, miłośnicy pięknych wnętrz nie muszą samodzielnie wykonywać dekoracyjno-funkcjonalnych elementów. Wystarczą zakupy w firmowym sklepie, które dotrą do Was w błyskawicznym tempie. Wszystkie przesyłki wysyłane są bowiem kurierem, bo producent dba o jak najkrótszy czas dostawy. Decor System to firma z kilkunastoletnim doświadczeniem, skupiająca w swoich szeregach wykwalifikowanych w dziedzinie sztukaterii specjalistów. Otwarta jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 18:00 oraz w soboty od 9:00 do 14:00.

Ukryty karnisz – listwa

Ukryty karnisz – listwa maskująca, to świetny sposób na stylowe wnętrze. Produkt ten wygląda bardzo elegancko i dobrze prezentuje się we wnętrzach o różnorodnej stylistyce. Nie ma różnicy,czy jest to pomieszczenie utrzymane w starodawnym stylu czy w nowoczesnym charakterze. Mnogość wzorów dostępnych w ofercie powoduje, że na pewno znajdziecie karnisz ukryty w suficie, który spełni Wasze oczekiwania. Dodatkową możliwością na niezwykle ciekawą i efektowną aranżację jest ukryty karnisz LED. Produkowane listwy posiadają miejsce, w którym umieścić można świecące taśmy. Stwarza to niepowtarzalny klimat w pomieszczeniu i zapewnia dodatkowe źródło delikatnie rozproszonego światła. Taka forma ozdoby świetnie wpływa na aranżację wnętrza i potrafi wzbudzić zachwyt u gości czy sąsiadów. W dodatku światło LED jest energooszczędne, więc inwestycja w ukryty karnisz LED to oszczędność pieniędzy.

Zaciekawił Cię artykuł? Podziel się z innymi!

DeathClaw

Robię fajne blogi z dużym ruchem :)

Dodaj komentarz

Zamknij menu